FOTOVOLTAICKÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Využijte dokud to jde státní dotaci až 50% nákladů (35 až 150tis.Kč) z programu NZU - NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM na FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY (FVE) - výroba vlastní elektřiny a ohřev vody pomocí panelů na střeše vlastního domu. Investujte korunu a stát Vám přidá zdarma druhou. Na montáž fotovoltaických systémů jsme obdrželi povinný certifikát a jsme zařazeni v seznamu firem, které FVE mohou realizovat.

Po instalaci FVE si můžete ihned snížit platby za elektřinu. Zařídíme dle požadavku i výhodný úvěr na fotovoltaiku, který můžete splácet právě úsporou ve stálých měsíčních platbách. Zároveň Vám dle požadavku provedeme optimalizaci velikosti hlavního jističe, aby jste zbytečně nepřepláceli - příprava na nové tarify a poradíme s nákupem el. energie na burze - úspora cca 20%. Největší finanční úspory dosáhnete v případě vytápění a ohřevu teplé vody tepelným čerpadlem, které napájíte u vás vyrobenou el. energií.

Nabízíme FVE od zcela ostrovních systémů bez připojení k el. síti, přes hybridní systémy až ke klasickým FVE s řízením přetoků do sítě, tj. regulací pro max. využití vyrobené el. energie v objektu - domě. Instalujeme polykrystalické a amorfní fotovoltaické panely, střídače, měniče, baterie - akumulátory, bojlery, akumulační nádoby - ohřev vody (TUV).